Zanim napiszesz przeczytaj – zasady mojej pracy

Zanim o coś zapytasz przeczytaj:
 
Prowadzę profesjonalny, w pełni wyposażony mobilny salon fryzjerski. W tych czasach usługa mobilna jest usługą luksusową, gdyż jest to alternatywa dla salonów fryzjerskich stacjonarnych. Dlatego też ceny są „jak w salonie”.
 
Moja praca to moja pasja i misja. Przede wszystkim stawiam na wysokiej jakości usługi i zadowolenie klientek.
 
1. Cennik wysyłam w wiadomości prywatnej.
 
2. Ceny są stałe, niezależnie od długości włosów itp.
 
3. Dojeżdżam do klientek i nie przyjmuję stacjonarnie.
 
4. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fryzjerskim oraz na wysokiej jakości farbach i kosmetykach firmy Z.one linii Milkshake, posiadam również myjkę.
 
5. Posiadam terminal płatniczy i możesz zapłacić, kartą, zbliżeniowo, BLIKiem.
 
6. Wszystkie usługi wykonuję w pakietach np. koloryzacja + strzyżenie + modelowanie.
 
7. Usługa samego strzyżenia damskiego możliwa jest tylko w obszarze 10km (od ul. Sandomierskiej w Gdyni).
 
8. Jeśli chcesz się umówić na konkretny termin, w pierwszej kolejności zapytaj czy jest wolny oraz jaka usługa Cię interesuje.
 
9. Jeśli rezygnujesz w dniu wizyty ze skorzystania z moich usług i chcesz umówić się na nowy termin opłacasz przelewem 20% kosztu anulowanej usługi + 20% zaliczki na następną wizytę (zwrotna jeśli do 3 dni przed wizytą odwołasz usługę).
 
10. Zawsze podawaj swój adres (chociaż dzielnicę), dzięki tej informacji łatwiej mi będzie zaproponować termin, gdyż dojazd też zajmuje czas.
 
11. Prześlij aktualne zdjęcie swoich włosów i ewentualnie zdjęcie inspiracji. Niektóre rzeczy są technicznie niemożliwe więc rzeczywiście lepiej uzgodnić to od razu.
 
12. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale sama nie wiesz co i potrzebujesz porady, określ, czego na pewno nie chcesz. Jasnych, ciemnych, rudości, fioletów bądź czerwieni. Nie jestem w stanie wozić wszystkiego.
 
13. Kontaktując się ze sobą ustalamy tylko wstępnie zakres usług. Konsultować szczegóły będziemy podczas wizyty. Nie jestem w stanie odpisywać na wszystkie pytania.
 
14. Jeśli już umówimy się na termin, pamiętaj o wysłaniu sms na mój nr (502303697) o treści: imię, nazwisko, data, godzina, adres i rodzaj usługi. SMS JEST OBOWIĄZKOWYM ostatnim krokiem do zarezerwowania terminu.
 
15. Dzieci i mężczyzn strzygę wyłącznie dodatkowo podczas usługi Pani.
 
16. Ze względów zdrowotnych nie wnoszę sprzętu powyżej drugiego piętra, jeśli mieszkasz wyżej i nie masz windy, zapewnij mi pomoc przy wnoszeniu walizki.
 
17. Szanujmy siebie i nasz czas! Jeśli wiesz, że nie będziesz mogła skorzystać z usługi, poinformuj mnie jak najszybciej. Jest dużo innych Pań, które chętnie skorzystają z terminu. Ciężko jednak zorganizować się z dnia na dzień.
 
18. Jeśli raz odwołasz wizytę – przypadki się zdarzają. Jeśli drugi – pewnie pech. Jeśli trzeci raz odwołasz– to nie jesteśmy sobie pisani i nie będzie możliwości umówienia się na wizytę.
 
19. Prowadzę listę rezerwową. Jeśli zależy Ci na szybszej wizycie, a akurat nie mam terminu, wyślij sms na mój nr: 502303697 o treści: lista rezerwowa, rodzaj usługi, adres, imię i nazwisko. Jeśli coś się zwolni zadzwonię!
 
20. Czego oczekuję od Ciebie? Krzesła z oparciem, dostępu do wody i słuchawki prysznicowej oraz dobrego humoru 🙂
 
Dzięki za przeczytanie, to znacznie ułatwi nam kontakt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *