fbpx

Kim jest Twój Mobilny Fryzjer?

 

Nazywam się Monika, mieszkam w Gdyni i jestem fryzjerem  z kilkuletnim doświadczeniem. Już jak byłam dzieckiem, wiedziałam co chcę……w życiu robić. W moim bloku był zakład fryzjerski damsko-męski (bo w tamtych czasach salony nazywały się właśnie zakłady). Pracowały tam młode dziewczyny, a ja zamiast robić babki z piasku z koleżankami, to przesiadywałam tam prawie całymi dniami patrząc jakie one robią cuda na głowach 🙂

Jak poszłam do szkoły to nie próżnowałam i od razu zabrałam się za włosy koleżanek i kolegów. Do technikum fryzjerskiego niestety się nie dostałam bo nie miałam świadectwa z czerwonym paskiem, a nabór do klasy  fryzjerskiej był  niesamowity. Każda bowiem dziewczyna chciała zostać fryzjerką 🙂 Ale nie żałuję, bo miałam fantastyczną klasę 🙂 (chodziłam do klasy projektowania i stylizacji ubioru).

Kiedy skończyłam szkołę od razu zapisałam się do technikum uzupełniającego o profilu Technik Usług Fryzjerskich. Już w drugim półroczu pierwszej klasy los dał mi szansę życia, a ja ją wykorzystałam 🙂 Zostałam wtedy zatrudniona w prestiżowym salonie fryzjerskim Lovelly Look, za co będę wdzięczna do końca życia. Tak właśnie zaczęła się moja prawdziwa przygoda z fryzjerstwem.

Przez dwa lata nie miałam praktycznie żadnego wolnego weekendu pomijając święta. W jeden weekend pracowałam po 12h, a w drugi jeździłam do szkoły na zajęcia. Wolne miałam najczęściej w środy 🙂 Cały czas miałam do czynienia z fryzjerstwem. Dodatkowo firma wysyłała mnie również na bardzo interesujące szkolenia m.in. ze strzyżeń, koloryzacji, prostowania keratynowego, przedłużania i zagęszczania włosów. Uwielbiałam tam pracować, ale pewne rzeczy sprawiły, że musiałam coś zmienić w swoim życiu.

Po około trzech latach zrezygnowałam z pracy i otworzyłam swoją własną działalność gospodarczą Twój mobilny Fryzjer, którą prowadzę od 2014r. W międzyczasie ukończyłam kolejne różnego rodzaju szkolenia między innymi z awangardowych technik koloryzacji i strzyżeń oraz z fryzur i upięć okolicznościowych (cały czas chętnie uczęszczam i będę uczęszczać na różnego rodzaju interesujące mnie kursy).

 

Dlaczego akurat fryzjer mobilny?

Salonów fryzjerskich stacjonarnych jest mnóstwo, lecz niestety nie każdy ma możliwość poświęcić tam swój czas. Ludzie żyją w biegu, pracują w godzinach gdzie często wszystkie punkty usługowe są już zamknięte, są przemęczeni i najnormalniej brakuje im w życiu czasu dla siebie.

Świeżo upieczone matki, osoby starsze lub niepełnosprawne często nie mają możliwości nawet dotrzeć do salonu. Postanowiłam więc być dla Tych którzy mnie potrzebują, a jak się okazuje jest mnóstwo takich osób. Działalność zaczęłam prowadzić w Sosnowcu, w mieście w którym mieszkałam całe życie. Jednak w pewnym momencie moje życie zawirowało, a los sprawił, że znalazłam się w Gdyni i już tu pozostałam 🙂

Tutaj właśnie przeniosłam swoje życie i firmę, tutaj działam i jestem dla Was pełna zapału i zaangażowania 🙂

 

Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń, napisz i bądź piękna we własnym domu!

Ps. Polub również mój fanpage na facebooku! – KLIK

 

 

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: