fbpx

Zanim napiszesz przeczytaj – zasady mojej pracy

Zasady mojej pracy – KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
Moja praca to moja pasja i misja. Przede wszystkim stawiam na wysokiej jakości usługi i zadowolenie klientek.
 
1. Jeśli już umówimy się na termin, pamiętaj o wysłaniu sms na mój nr (502303697) o treści: imię, nazwisko, rodzaj usługi, data, godzina, (adres jeśli mobilnie). SMS JEST OBOWIĄZKOWYM ostatnim krokiem do zarezerwowania terminu.
 
2. Posiadam terminal płatniczy i możesz zapłacić, kartą, zbliżeniowo, BLIKiem.
 
3. Jeśli odwołasz wizytę w dzień usługi lub jeden dzień przed usługą, obowiązuje Cię opłata dodatkowa przy umawianiu na kolejną wizytę – 20zł w przypadku strzyżeń i 50zł w przypadku koloryzacji, płacona jako zadatek przelewem.
4. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fryzjerskim oraz na wysokiej jakości farbach i kosmetykach firmy Z.one linii Milkshake, posiadam również myjkę, która zabieram na usługi mobilne
 
5. Jeśli wiesz, że nie będziesz mogła skorzystać z usługi, poinformuj mnie jak najszybciej. Jest dużo innych Pań, które chętnie skorzystają z terminu. Ciężko jednak zorganizować się z dnia na dzień.
 
6. Kontaktując się ze sobą ustalamy tylko wstępnie zakres usług. Konsultować szczegóły będziemy podczas wizyty. Nie jestem w stanie odpisywać na wszystkie pytania.
 
7. Prowadzę listę rezerwową. Jeśli zależy Ci na szybszej wizycie, a akurat nie mam terminu, wyślij sms na mój nr: 502303697 o treści: lista rezerwowa, rodzaj usługi, adres, imię i nazwisko. Jeśli coś się zwolni zadzwonię!
 
USŁUGI MOBILNE:

7. Dojeżdżam do min. 3 osób na fryzury ślubne i okolicznościowe lub do dwóch koloryzacji.

8. Przy upięciach MUSISZ mieć umyte i wysuszone suszarką włosy 3x. KONIECZNIE!

9. Prześlij aktualne zdjęcie swoich włosów i ewentualnie zdjęcie inspiracji. Kiedy jadę na usługę mobilną muszę określić co ze sobą zabrać

10. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale sama nie wiesz co i potrzebujesz porady, określ, czego na pewno nie chcesz. Jasnych, ciemnych, rudości, fioletów bądź czerwieni. Nie jestem w stanie wozić wszystkiego.

11. Dzieci i mężczyzn strzygę wyłącznie dodatkowo podczas usługi mobilnej. W salonie bez ograniczeń.

12. Ze względów zdrowotnych nie wnoszę sprzętu powyżej drugiego piętra, jeśli mieszkasz wyżej i nie masz windy, zapewnij mi pomoc przy wnoszeniu walizki.

13. Czego oczekuję od Ciebie? (U ciebie)Krzesła z oparciem, dostępu do wody i słuchawki prysznicowej W salonie – Ciebie i pozytywnego nastawienia

Dzięki za przeczytanie, to znacznie ułatwi nam kontakt :

 

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: