Zanim napiszesz przeczytaj – zasady mojej pracy

Zanim o coś zapytasz przeczytaj:
 
Moja praca to moja pasja i misja. Przede wszystkim stawiam na wysokiej jakości usługi i zadowolenie klientek.
 
 
1. Jeśli już umówimy się na termin, pamiętaj o wysłaniu sms na mój nr (502303697) o treści: imię, nazwisko, rodzaj usługi, data, godzina, (adres jeśli mobilnie). SMS JEST OBOWIĄZKOWYM ostatnim krokiem do zarezerwowania terminu.
 
2. Jeśli rezygnujesz w dniu wizyty ze skorzystania z moich usług i chcesz umówić się na nowy termin opłacasz przelewem 20% kosztu anulowanej usługi + 20% zaliczki na następną wizytę (zwrotna jeśli do 3 dni przed wizytą odwołasz usługę).
 
3. Ceny są stałe, niezależnie od długości włosów itp Dopłata dotyczy jedynie włosów wyjątkowo długich i gęstych.
 
4. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fryzjerskim oraz na wysokiej jakości farbach i kosmetykach firmy Z.one linii Milkshake, posiadam również myjkę.
 
5. Posiadam terminal płatniczy i możesz zapłacić, kartą, zbliżeniowo, BLIKiem.
 
6. Prześlij aktualne zdjęcie swoich włosów i ewentualnie zdjęcie inspiracji. Niektóre rzeczy są technicznie niemożliwe więc rzeczywiście lepiej uzgodnić to od razu.
 
7. Wszystkie usługi wykonuję w pakietach np. koloryzacja + strzyżenie + modelowanie.
 
8. Jeśli raz odwołasz wizytę – przypadki się zdarzają. Jeśli drugi – pewnie pech. Jeśli trzeci raz odwołasz– to nie jesteśmy sobie pisani i nie będzie możliwości umówienia się na wizytę.
 
9. Prowadzę listę rezerwową. Jeśli zależy Ci na szybszej wizycie, a akurat nie mam terminu, wyślij sms na mój nr: 502303697 o treści: lista rezerwowa, rodzaj usługi, adres, imię i nazwisko. Jeśli coś się zwolni zadzwonię!
 
10. Jeśli chciałabyś coś zmienić, ale sama nie wiesz co i potrzebujesz porady, określ, czego na pewno nie chcesz. Jasnych, ciemnych, rudości, fioletów bądź czerwieni. Nie jestem w stanie wozić wszystkiego.
 
11. Kontaktując się ze sobą ustalamy tylko wstępnie zakres usług. Konsultować szczegóły będziemy podczas wizyty. Nie jestem w stanie odpisywać na wszystkie pytania.
 
12. Dzieci i mężczyzn strzygę wyłącznie dodatkowo podczas usługi mobilnej. W salonie bez ograniczeń.
 
13. Ze względów zdrowotnych nie wnoszę sprzętu powyżej drugiego piętra, jeśli mieszkasz wyżej i nie masz windy, zapewnij mi pomoc przy wnoszeniu walizki.
 
14. Szanujmy siebie i nasz czas! Jeśli wiesz, że nie będziesz mogła skorzystać z usługi, poinformuj mnie jak najszybciej. Jest dużo innych Pań, które chętnie skorzystają z terminu. Ciężko jednak zorganizować się z dnia na dzień.
 
15. Czego oczekuję od Ciebie? (U ciebie)Krzesła z oparciem, dostępu do wody i słuchawki prysznicowej W salonie – dobrego humoru 🙂
 
Dzięki za przeczytanie, to znacznie ułatwi nam kontakt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *